Skupujemy udziały w spadkach, gdzie w skład masy spadkowej wchodzą nieruchomości z Krakowa i Warszawy. Interesuje nas udział w spadku zarówno  przed przeprowadzeniem postępowania spadkowego, w trakcie jego trwania jak i po jego zakończeniu.

Spadkobierca może dowolnie dysponować swoim spadkiem i może sprzedać spadek na rzecz innej osoby.

Sprzedaż udziałów w spadku powoduje zgodnie z art. 1053 Kodeksu Cywilnego, iż nabywca spadku (czy nabywca udziału w spadku) wstępuje w prawa i obowiązki spadkobiercy. Oznacza to, iż sprzedawca posiadanego w spadku udziału otrzymuje już w momencie sprzedaży udziału pieniądze pozbywając się problemów prawnych, powstałych nieporozumień rodzinnych czy wizyt w Sądzie.

Proponujemy zakup udziału w spadku otrzymanego po śmierci osoby bliskiej. Nabywamy udziały w spadkach także przed przeprowadzeniem postępowania spadkowego eliminując stres powstały podczas wizyt w Sadzie.

Dokonujemy wyceny spadku na podstawie przekazanych przez Państwa informacji niezwłocznie po ich uzyskaniu.

Ponadto, oferujemy darmową obsługę prawną związaną z przeprowadzeniem procedury sprzedaży posiadanych udziałów w spadku w tym doradztwo prawne z zakresu prawa spadkowego oraz pomoc przy kompletowaniu niezbędnych do sprzedaży udziału w spadku dokumentów.

Zajmujemy się również skupem udziałów w spadku.